Koparko ładowarka JCB

jcb-fundament

Wykonujemy zmechanizowane roboty ziemne przy użyciu nowoczesnej i wydajnej koparko-ładowarki JCB. Nasi  operatorzy maszyn posiadają wieloletnim doświadczenie. Wykonujemy wszelkie roboty ziemne związane z przygotowaniem terenu pod budowę, m.in. wykopy fundamentowe, instalacje gazowe i wodociągowe oraz wymiany gruntu i niwelacje terenu.

Transport materiałów

galeria_janmar_07

Posiadamy własny transport oraz możliwość załadunku zakupionych towarów. Zapewniamy transport materiałów budowlanych na budowę klienta. Dysponujemy szerokim parkiem samochodowym pozwalającym na realizację najbardziej wymagających zleceń. Transport odbywa się specjalnie przystosowanymi samochodami – zależnie od zlecenia. Zależy nam na jakości i bezpieczeństwie takich przewozów, stąd też zarówno auta, jak nasza kadra pracownicza, są dobierani odpowiednio do wykonywanych działań.

Fachowe doradztwo

galeria_janmar_04

To co nas wyróżnia to atrakcyjne ceny, fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo techniczne, dostawa materiałów. Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają atesty i certyfikaty spełniające normy dotyczące wymagań bezpieczeństwa, zdrowotności i ochrony środowiska. Główny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta. Terminowość i punktualność dostaw to u nas podstawa.