Posiadamy własny transport oraz możliwość załadunku zakupionych towarów. Zapewniamy transport materiałów budowlanych na budowę klienta.

Dysponujemy szerokim parkiem samochodowym pozwalającym na realizację najbardziej wymagających zleceń.

transport-man

Specjalizujemy się w zakresie organizacji przewozu materiałów budowlanych oraz kruszyw. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży, co pozwala na szybką realizację zamówień.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do swojej oferty usługę przewożenia materiałów budowlanych. Transport odbywa się specjalnie przystosowanymi samochodami – zależnie od zlecenia. Zależy nam na jakości i bezpieczeństwie takich przewozów, stąd też zarówno auta, jak nasza kadra pracownicza, są dobierani odpowiednio do wykonywanych działań.

transport-man2

Materiały budowlane mogą być naszymi autami transportowane po Polsce, jak również w krajach europejskich – Belgii, Holandii, czy Niemczech. Każdy transport jest rzetelnie przygotowywany i sprawdzany przed wyjazdem oraz po dotarciu na miejsce docelowe. Dzięki nam możesz być pewien, że nawet delikatne materiały budowlane dotrą w nienaruszonym stanie tam, gdzie tego potrzebujesz.

transport-sypkie

Planujesz budowę, remont lub wykończenie domu? Zanim dokonasz zakupów napisz lub zadzwoń. Przygotowujemy oferty handlowe na zapytania klentów. Wyceny wykonujemy na interesujący klienta produkt lub proponujemy kilku producentów według własnego uznania. Porównaj nasza ofertę z innymi.

Jeśli tak jak setki zadowolonych z naszych usług transportowych klientów Państwo także pragną nam zlecić transport materiałów budowlanych, wówczas serdecznie zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy, że każde prace – poczynając od transportu i sprzedaży, kończąc na usługach koparką czy usługach wywrotką, zostaną wykonane kompleksowo. Priorytetem jest dla nas zadowolenie każdego zleceniodawcy. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, śledzimy nowości w branży transportowej i podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Gwarantujemy, że podjęcie decyzji o współpracy z nami, będzie najlepszym z możliwych rozwiązań!

Współpracujemy z firmami wykonawczymi na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych. Przygotowujemy wyceny materiałów dla potrzeb przetargowych oraz ofertowania robót. Negocjujemy ceny. Zapewniamy transport materiałów pod wskazany adres. Stałym klientom oferujemy elastyczny system płatności oraz atrakcyjne rabaty.