M

Facebook

Nasz facebook

sYSTEMY KOMINOWE

Prowadzimy sprzedaż systemów kominowych renomowanych firm Schiedel, Leier oraz Wulkan. Kominy ceramiczne przeznaczone zarówno do nowoczesnych pieców opalanych gazem lub olejem opałowym, jak i do tradycyjnych pieców opalanych drewnem, węglem, miałem węglowym, brykietem i do kominków. Trójwarstwowe kominy ceramiczne, w pełni izolowane kominy spełniają wszelkie wymagania stawiane przez nowoczesne techniki grzewcze. Specjalna konstrukcja obudowy komina pozwala na pełne ocieplenie elementów ceramicznych oraz przewietrzanie całego komina. Kominy ceramiczne przeznaczone do odprowadzania spalin w zakresie temperatur 60° – 600°C.

Schiedel

Precyzyjne rozwiązania technologiczne poparte badaniami i certyfikatami przyczyniły się do powstania trwałych, bezpiecznych, praktycznych w montażu i użytkowaniu ceramicznych systemów kominowych Schiedel. Kominy Schiedel są przystosowane do efektywnej pracy przez dziesiątki lat. Schiedel to wiodący producent systemów kominowych nie tylko w Polsce, ale i Europie. Potwierdzeniem jakości systemów Schiedel jest 30 lat gwarancji na wszystkie modele kominów dostępnych w ofercie firmy Schiedel.

Wulkan

Produkcja elementów kominowych oparta jest na sprawdzonej technologii.
Od wielu lat w naszych fabrykach produkowane są kominy spełniające wymogi techniki kominowej. Nowatorskość technologii polega na stosowaniu betonu lekkiego z wykorzystaniem keramzytu, który zapewnia dobre właściwości izolacyjne i odpowiedni ciężar.
Wysokie parametry izolacyjne keramzytu sprawiają, że komin szybko osiąga optymalną temperaturę podczas prac.

Leier

Firma Leier Polska to jeden z liderów w produkcji systemów kominowych w Polsce. W swojej ofercie posiada rozwiązania dla każdego.
W przypadku wyboru ogrzewania paliwami stałymi (węgiel, drewno, miał, ekogroszek lub pelet) firma Leier proponuje system kominowy Leier Izolowany.
Dla osób wybierających rozwiązania ekologiczne, ogrzewających domy gazem firma proponuje najnowocześniejszy system kominowy Leier Turbo-S.
Dla klientów, chcących mieć komienek odpowiedni będzie system kominowy Leier Smart