M

Facebook

Nasz facebook

Ściany

Oferujemy państwu pustaki i cegły ceramiczne firm Porotherm, Leier i Hardykówka. Przeznaczone są one do budowy zewnętrznych ścian konstrukcyjnych niewymagających docieplenia. Są to wyroby zgodne z wszystkimi normami oraz posiadające atesty i certyfikaty.

Porotherm

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne systemy do budowy ciepłego i bezpiecznego domu. Cegły Porotherm zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną i skuteczną ochronę przed hałasem. Oferowane przez nas pustaki, stropy oraz nadproża charakteryzują się również wysoką trwałością, wytrzymałością, są też odporne na ogień i wysokie temperatury. Przekonaj się, jak niezwykle uniwersalnym materiałem jest cegła Porotherm!

Leier

Nowoczesny system prefabrykowanych ścian zespolonych do zastosowania w budownictwie ogólnym i inżynierskim. Element ścienny stanowią dwie płyty żelbetowe będące tzw. „szalunkiem traconym” dla ścian monolitycznych. Główna zaleta to pełna dowolność kształtu z możliwością wykonania dowolnych otworów technologicznych.

Termalica

Termalica® to rewelacyjny system budowlany nowej generacji. Żaden inny materiał ścienny nie posiada tylu atutów jednocześnie. Bloczki betonowe Termalica® 300, 350 i 400 to najcieplejsze i najlżejsze materiały ścienne. Gdy obok własności cieplnych materiału, uwzględnimy jego grubość, uzyskamy obraz izolacyjności ściany poprzez wartość współczynnika przenikania ciepła U[W/m2K]. Im jego wartość jest niższa tym Twoja ściana będzie cieplejsza.

 

Solbet

Lider i największy producentem betonu komórkowego w Polsce – aż 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi z fabryk SOLBET. Obecne możliwości produkcyjne wszystkich  zakładów sięgają ponad 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków i innych wyrobów z betonu komórkowego na rok. Jest europejskim rekordzistą w dobowej produkcji betonu komórkowego – codziennie fabryka dostarcza 2500 m3 swoich wyrobów na rynek. 

H+H

H+H Polska jest częścią Grupy H+H International A/S – wiodącego światowego producenta i dostawcy bloczków z betonu komórkowego i silikatów oraz zbrojonych wielkoformatowych elementów dla branży budowlanej.

Grupa H+H International A/S jest w Europie drugim co do wielkości producentem betonu komórkowego i silikatów oraz zajmuje znaczącą pozycję na rynku w stosunku do wielkości całego rynku betonu komórkowego. 

Termobet

Bloczki z betonu komórkowego Termobet produkowane są z surowców naturalnych: piasku, wapna, wody, cementu i gipsu. Surowce te nadają bloczkom kolor biały. Bloczki charakteryzują się bardzo niską promieniotwórczością naturalną wśród innych materiałów ściennych. Dzięki sterowanemu komputerowo procesowi technologicznemu, Termobet® produkowany jest w systemie zapewniającym najwyższe standardy jakościowe oraz doskonałe parametry techniczne i użytkowe.

Keram

KERAM to rodzinna firma z tradycjami. Powstała w 1997 roku.
Fundamentem ich jakości jest uproszczony proces produkcyjny. Dzięki innowacyjnej metodzie oszczędzają energię i minimalizują koszty produkcyjne. Dzięki temu klienci otrzymują najwyższej jakości produkt po niezwykle konkurencyjnej cenie. Produkowane wyroby ceramiki budowlanej wyróżnia wysoka zawartość gliny i trwałość. 

Ceramika Podkarpacka

Zakład Produkcyjny w Chmielowie  został zaprojektowany i wybudowany przez światowego lidera w branży budowania Zakładów Ceramiki Budowlanej, firmę Keller HCW.
Pustaki produkowane są z gliny pochodzącej z własnej kopalni zlokalizowanej przy zakładzie produkcyjnym w Chmielowie. Do produkcji pustaków nie są używane surowce odpadowe