M

Facebook

Nasz facebook

Rury kanalizacyjne

Oferujemy najwyższej jakości dachówki ceramiczne firm Roben, Creaton, Koramic wraz z akcesoriami. Są to wyroby zgodne z wszystkimi normami oraz posiadające atesty i certyfikaty. Dachówka ceramiczna należy do absolutnej elity wśród materiałów budowlanych. Stosowana od tysiącleci nigdy nie wyszła z mody. Duża ilość modeli i bardzo szeroka paleta barw czynią ją doskonałym materiałem zarówno dla budynków o tradycyjnej architekturze, jak i bardzo nowoczesnych. Jest to również materiał wyjątkowo trwały – właściwie ułożony może cieszyć wiele kolejnych pokoleń mieszkańców.

Kaczmarek

Dynamiczny rozwój firmy to owoc przemyślanych decyzji i dalszych inwestycji wychodzących naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów. Realizując nasze zamierzenia zapewniliśmy sobie ustabilizowaną i pewną pozycję na rynku krajowym. Od samego początku swoją uwagę koncentrujemy na jakości produkowanych materiałów, dlatego też w firmie został wdrożony system jakości ISO 9001 i ISO 14001. Stawiamy na profesjonalizm i ekologiczne rozwiązania, aby zaoferować Państwu systemy na miarę XXI wieku.

Plastimex

PLASTIMEX Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów systemów rurowych z PVC, PP, PE na rynku polskim. Przedsiębiorstwo powstało na bazie kapitału wyłącznie polskiego w 1989 roku w miejscowości Psary (województwo śląskie). Obecnie dysponujemy dwoma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi.

Hydret Wobet

Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu firmę „WOBET – HYDRET” z siedzibą w Woli Grzymkowej. Jej mottem od samego początku była: „Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko”. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków. Rozwinęliśmy technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN oraz standardów DIN.