M

Facebook

Nasz facebook

Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe to materiały budowlane, które stanowią ostateczną warstwę dachu. Mają za zadanie nie przepuszczać do wnętrza budynku wody, a także chronić go przed wiatrem, śniegiem, gradem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Ponadto muszą być estetyczne i pasować do aranżacji całego obiektu. W naszych hurtowniach można znaleźć pokrycia wykonane z różnych materiałów, które stosowane są w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym, przemysłowym lub gospodarczym. Stawiając na zadowolenie klientów, sięgamy po dobrej jakości materiały od sprawdzonych producentów

Rukki

Producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych z rodowodem skandynawskim. Firma jest obecna w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Żyrardowie. Firma nieustannie doskonali swoje produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.

IKO

IKO to międzynarodowa firma produkująca różnego rodzaju materiały budowlane, w tym gonty bitumiczne. IKO oferuje szeroką gamę gontów bitumicznych o różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do różnych stylów budynków. Produkty te cechują się wysoką jakością i trwałością, dzięki czemu zapewniają długotrwałą ochronę dachu

Blachprofil 2

BLACHPROFIL 2 jest cenionym producentem pokryć dachowych i elewacyjnych. W swojej ofercie firma posiada pokrycia dachowe, płyty warstwowe, blachy konstrukcyjne, systemy elewacyjne, systemy rynnowe oraz kasetony ścienne. BLACHPROFIL 2 oferuje również usługi obróbki stali w ramach Stalowego Centrum Usługowego. Firma rozwija się z roku na rok i wprowadza co raz to nowsze produkty i rozwiązania do swojej oferty.

Gerard roofs

System GERARD Roofing System został zaprojektowany tak, aby wytrzymał wszystko, co tylko zmiany klimatu mogą zgotować każdemu domowi.
Zaoszczędź pieniądze, montując lekkie dachówki marki Gerard! Nawet stare i osłabione Konstrukcje więźby są w stanie utrzymać dachy GERARD i nie muszą być w tym celu wzmacniane lub wymieniane.