M

Facebook

Nasz facebook

Ocieplenie

Oferujemy systemy ociepleń takich Firm jak: ISOVER, AUSTROTHERM, ROCKWOOL, w skład których wchodzą kleje do systemów ociepleń, grunty i tynki zewnętrzne.

Isover

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint- Gobain. Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.

Austrotherm

Austrotherm oferuje szeroką gamę produktów do termoizolacji. Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie nasze wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności. W ciągu kilku lat staliśmy się wiodącym producentem styropianu w Polsce. Zajęcie pozycji lidera było możliwe dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów.

Rockwool

Skalna wełna mineralna znajduje zastosowanie w wielu gałęziach współczesnego przemysłu. Właściwości skalnej wełny umożliwiają wykorzystanie jej w miejscach, gdzie wymagana jest trwałość konstrukcji, zwiększona ochrona przeciwpożarowa czy wyższe wymagania akustyczne. Skalna wełna mineralna ROCKWOOL zawdzięcza swoje właściwości izolacyjne powietrzu uwięzionemu pomiędzy odpowiednio zaburzonymi włóknami wełny.

Climowool

Producenci wełny mineralnej Climowool to jedna z wiodących marek wełny mineralnej w Polsce. Nasze produkty do ocieplania i izolacji termicznej dachów, poddaszy i stropodachów oraz izolacji akustycznej ścianek działowych posiadają jedne z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła na rynku. Dajemy Ci pewność jakości naszych materiałów i spokój na długie lata.

Tworzymy dobry klimat!