M

Facebook

Nasz facebook

Kostka brukowa

Nasza oferta zawiera szeroki wybór kolorów, wzorów i rozmiarów, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i preferencji. Kostki brukowe, które oferujemy, są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Zapewniamy również fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego rodzaju kostki oraz doradztwo w zakresie projektowania i układania kostki brukowej. 

Bruk-Bet

Doskonała znajomość najnowszych trendów w projektowaniu krajobrazu, w połączeniu z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, surowcami niepodważalnej jakości i wysokiej klasy specjalistami, zaowocowała stworzeniem nowej, unikalnej kolekcji produktów.

Na szczególną uwagę zasługują: dekoracyjne i elewacyjne płyty ścienne, wielkoformatowe płyty brukowe, seria murków do zastosowań w ogrodowej architekturze, ale przede wszystkim najnowsze płyty tarasowe, o niespotykanej dotąd wytrzymałości i estetyce.

Kost-Bet

Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET® oferuje również systemy ogrodzeń betonowych, łupanych i gładkich, w nowoczesnej kolorystyce i zróżnicowanych wymiarach i formach. Ofertę uzupełniają nowoczesne betonowe płyty tarasowe o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce oraz unikatowe, w skali europejskiej, płyty w technologii VISION-BET. Ta technologia stwarza nieograniczone możliwości dostosowane do indywidualnych propozycji i potrzeb klientów.

Chyż-bet

Grupa Chyżbet to jeden z wiodących producentów kostki brukowej, zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej oraz szlachetnej. W swojej ofercie posiadamy unikalny w skali kraju wybór palisad. Oferujemy również bogatą kolekcję ogrodzeń betonowych, galanterii drogowej, budowlanej, systemów kanalizacyjnych i beton towarowy.

Styrobud

Czołowy producentem betonuprefabrykatów betonowych oraz elementów małej architektury w południowej Polsce.  Nowoczesny park maszynowy, dział laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodności  produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta.