M

Facebook

Nasz facebook

Dachówka ceramiczna

Oferujemy najwyższej jakości dachówki ceramiczne firm Roben, Creaton, Koramic wraz z akcesoriami. Są to wyroby zgodne z wszystkimi normami oraz posiadające atesty i certyfikaty. Dachówka ceramiczna należy do absolutnej elity wśród materiałów budowlanych. Stosowana od tysiącleci nigdy nie wyszła z mody. Duża ilość modeli i bardzo szeroka paleta barw czynią ją doskonałym materiałem zarówno dla budynków o tradycyjnej architekturze, jak i bardzo nowoczesnych. Jest to również materiał wyjątkowo trwały – właściwie ułożony może cieszyć wiele kolejnych pokoleń mieszkańców.

Roben

Dach wykonany z dachówek ceramicznych marki Röben to gwarancja trwałości, estetyki i niezawodności. W tym dziale prezentujemy trzy modele pokryć produkowane w Polsce: przesuwny Piemont, wielkoformatową MONZAplus oraz Bornholm – esówkę. Do każdej z nich można dobrać akcesoria dachowe takie, jak gąsiory czy dachówki skrajne, a także dekoracyjne – koguty, sowy, szpice i wiele innych. Zachęcamy też do zapoznania się z katalogiem dachówek importowanych marki Röben.

Koramic

Dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce dachówki Koramic znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym, budynkach użyteczności publicznej, jak i na dachach restaurowanych obiektów zabytkowych. Pokrycia dachowe wykonane z ceramiki budowlanej charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, a także długowiecznością. Dachówka Wienerberger zachowuje swoje właściwości nawet przez kilkadziesiąt lat użytkowania. W ofercie dostępna jest dachówka Koramic w różnych typach i kolorach, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość dobrania najlepszego rozwiązania pod kątem indywidualnego projektu domu.

Creaton

Naszą markę od ponad stu lat kształtują wspaniali Partnerzy i znakomite produkty – są to integralne elementy strategii naszego przedsiębiorstwa. Dzięki szerokiemu spektrum pomysłów połączonemu z pierwszorzędną jakością oraz z niezawodnym serwisem, przyczyniamy się do sukcesów naszych Partnerów. Dlatego również w przyszłości należy spodziewać się z naszej strony perfekcyjnej współpracy.